13-03-2022: De Peelkorf 1 – SV Melderslo 1

SV Melderslo pakt kostbaar punt


De korfbalsters van SV Melderslo 1 speelden op zondag 13 maart tegen De Peelkorf 1 uit Ysselsteyn. Voor de carnaval werd ook al tegen deze tegenstander gespeeld. Waar SV Melderslo toen nog verloor in eigen huis (11-16), lukte het in sporthal De Wetteling dit keer om bij een eindstand van 16-16 een punt mee naar huis te nemen.


Vanaf het begin was SV Melderslo een stuk feller en scherper dan de vorige keer. Dat resulteerde in een leuke, spannende wedstrijd tussen twee aan elkaar gewaagde teams. Halverwege de eerste helft wist De Peelkorf een gaatje te slaan van 3 doelpunten, maar SV Melderslo herpakte zich en bij rust was de stand nog maar 9-8 in het voordeel van De Peelkorf. Na rust was het SV Melderslo dat het initiatief wist te pakken. Het team kwam nu op voorsprong, hoewel ze nooit echt uit wist te lopen. Op een gegeven moment werd er echt om en om gescoord, wat ook paste bij het wedstrijdbeeld. Enkele minuten voor tijd was SV Melderslo de ploeg die op voor stond. De Peelkorf wist op dat moment echter de gelijkmaker te scoren. Een spannende eindfase volgde, maar het lukte beide teams niet meer om een doelpunt te maken. Bij een eindstand van 16-16 werden de punten uiteindelijk gedeeld en kon SV Melderslo tevreden zijn met de stijgende lijn ten opzichte van de vorige keer.