22-01-2023: SV Melderslo 1 – DAKOS 1

SV Melderslo wint ruim van DAKOS

De korfbalsters van SV Melderslo 1 speelden op zondag 22 januari tegen DAKOS 1 uit Someren. De wedstrijd werd gespeeld in sporthal De Berkel in Horst. SV Melderslo speelde niet haar beste wedstrijd, maar won wel overtuigend met 19-12.

Net als vorige week kende SV Melderslo een vliegende start in deze wedstrijd. Binnen niet al te veel tijd stond er een duidelijke 4-1 voorsprong op het scorebord. Daarna zakte SV Melderslo wat weg. De ploeg liet zich meeslepen in het wat chaotische spel van DAKOS. En hoewel er nog steeds veel kansen gecreëerd werden, was de ploeg slordig in de afronding en werd er veel onnodig balverlies geleden. DAKOS was echter ook niet bijzonder dreigend, waardoor SV Melderslo met een 9-5 voorsprong de rust in ging. Na rust bleef het spelbeeld hetzelfde. SV Melderslo was de betere ploeg, maar de slordigheden bleven ook zichtbaar in het spel. Toch lukte het wel om de voorsprong nog wat verder uit te bouwen. Bij een stand van 19-12 klonk uiteindelijk het eindsignaal. Daarmee blijft SV Melderslo tweede staan in de Hoofdklasse en is het gat met nummer drie ONA/Astrantia vergroot naar 3 punten verschil. Volgende week staat de topper tegen koploper VIOS/SPES op het programma.