12-02-2023: SV Melderslo 1 – Altior 1

SV Melderslo wint in matige wedstrijd van Altior

De korfbalsters van SV Melderslo 1 speelden op zondag 12 februari tegen Altior 1 uit Heeswijk-Dinther. Thuis in sportbal De Berkel in Horst speelde de ploeg een matige wedstrijd, maar boekte ze toch een verdiende overwinning. Met een 15-11 zege mag SV Melderslo weer twee punten bijschrijven.

SV Melderslo begon goed aan de wedstrijd en kwam al snel op voorsprong. Na een kwartier spelen stond er al een stand van 5-1 op het scorebord en even leek het een zorgeloze middag te gaan worden voor de Melderslose korfbalsters. Daarna kreeg SV Melderslo het echter lastiger. Toch werd de marge van vier doelpunten niet meer weggegeven en bij een stand van 10-6 werd er gerust. Na rust bleef Altior het SV Melderslo aanvallend moeilijk maken. De ploeg had moeite met het vinden van goede kansen en scorend stagneerde het dan ook behoorlijk. Gelukkig stond de verdediging van SV Melderslo ook als een huis, waardoor Altior ook niet tot scoren kon komen. Dit resulteerde in een niet erg vermakelijke tweede helft met weinig doelpunten. Uiteindelijk klonk het eindsignaal bij een stand van 15-11. Daarmee blijft SV Melderslo tweede staan in de Hoofdklasse en blijft promotie naar de Topklasse tot de mogelijkheden behoren.