programma actueel

 


SV Melderslo afdeling korfbal

Programma dinsdag 22 juni

Thuiswedstrijd

 

Aanvang

Aanw

 Scheidsrechter

  Achterwacht

SV Melderslo A2

Klimop A1

19:30

19:00

Veerle van Zadelhoff

Lynn

Uitwedstrijd

 

 

Aanvang

Vertrek

  Rijden

Plaats

DES B1

SV Melderslo B1

20:00

19:00

Indy, Fieke, Meike

Vierlingsbeek

Programma woensdag 23 juni

Thuiswedstrijd

 

Aanvang

Aanw

 Scheidsrechter

  Achterwacht

SV Melderslo A2

De Peelkorf A2

20:00

19:30

Ankie Kleuskens

Indy

Uitwedstrijd

 

 

Aanvang

Vertrek

  Rijden

Plaats

Oxalis F1

SV Melderslo F1

18:00

17:25

Fem, Meis

Hegelsom

Programma zaterdag 26 juni

Thuiswedstrijden

 

Aanvang

Aanw

 Scheidsrechter

  Achterwacht

SV Melderslo E2

DES E2

11:00

10:30

Inge Derikx

Fien

SV Melderslo D1

Swift D1

12:00

11:30

R. van der Beele

Isa

SV Melderslo C1

De Peelkorf C2

13:30

12:45

Evi Hagens

Fenne

SV Melderslo B1

SV Lottum B1

14:00

13:00

Tamar Verdellen

Kim

Uitwedstrijden

 

 

Aanvang

Vertrek

  Rijden

Plaats

DES E1

SV Melderslo E1

09:30

08:35

Marjolein, Susan

Vierlingsbeek

DES F1

SV Melderslo F1

09:30

08:30

Gwen, Jans

Vierlingsbeek

De Peelkorf A1

SV Melderslo A1

15:00

13:45

Lisa, Lynn, Mira, Jenthe

Ysselsteyn


SV Melderslo afdeling seniorenvoetbal


SV Melderslo afdeling  veteranen


SV Melderslo afdeling Wandelvoetbal


SV Melderslo afdeling jeugdvoetbal

Dinsdag 22 juni 2021     Aanvang  
Melderslo JO10-1 Reuver JO10-2 19:00  
         
Woensdag 23 juni 2021     Aanvang  
Melderslo JO10-2 Hegelsom JO10-2G 18:30  
         
Zaterdag 26 juni 2021     Aanvang Scheidsrechter
Melderslo JO15-1G ST Meterik/America JO15-1 13:30 Gijs Coenders
Melderslo JO13-1 FCV-Venlo JO13-3 13:30 Jordi Vullings
Melderslo JO10-1 Venlosche Boys JO10-2 10:00 nvt
     
      Aanvang  
ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 Melderslo JO17-1 14:00  
ST RESIA/EWC ’46 JO11-1 Melderslo JO11-1 11:00  
SV Venray JO9-4 Melderslo JO9-1G 12:15  
Sparta JO7-1 Melderslo JO7-1 09:00