programma actueel


SV Melderslo afdeling korfbal

Programma woensdag 16 oktober

Thuiswedstrijden

 

Aanvang

Aanw

  Scheidsrechter

SV Melderslo recr

Oxalis recr

20:00

19:00

Annemie Katelaan

           

Programma zaterdag 19 oktober

Thuiswedstrijden

 

Aanvang

Aanw

  Scheidsrechter

  Achterwacht

SV Melderslo A1

DAKOS A1

15:30

14:30

Ontvangst: Annemie

Lisa C

 

SV Melderslo A2

ODC A1

14:00

 

Veerle van Zadelhoff

 

 

SV Melderslo D1

DAKOS D1

12:45

11:45

Karlijn Wijnen

Isa

 

SV Melderslo E2

Sporting ST E1

10:30

09:55

Maud Kleuskens

Lynn

 

Uitwedstrijden

 

 

Aanvang

Vertrek

  Rijden

Plaats

 

DAKOS B2

SV Melderslo B1

11:00

09:30

Manon, Fenne, Fenna

Someren

 

De Peelkorf C2

SV Melderslo C1

12:15

11:15

Femke, Kim, Mirthe

Ysselsteyn

uitshirts

Programma zondag 20 oktober

Thuiswedstrijden

 

Aanvang

Aanw

  Ontvangst

 

SV Melderslo 3

BMC 2

11:00

10:00

Ria

 

Uitwedstrijden

 

 

Aanvang

Vertrek

  Rijden

Plaats

Heumen 1

SV Melderslo 1

13:00

11:30

Aniek, Evi, (Britt)

Heumen

Rosolo 3

SV Melderslo 2

11:30

09:45

Mieke, Maud, Fleur

Reusel


SV Melderslo afdeling seniorenvoetbal

Zondag 20 oktober

Competitie

Aanvang

Speler van de week

Wedstrijd coördinator

SV Melderslo 1

HBSV 1

14.30

 

Jan, Chrit

 

 

Beker

 

Scheidsrechter

 

SV Blerick 2  

SV Melderslo 2

11.30

 

 

SV Melderslo 4

Wittenhorst 11

11.00

Jack Martens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 22 oktober, Beker                                                                                 
SV Melderslo 3 – FCV Venlo 3                     aanvang 19.30 uur
Wedstrijd wordt gespeeld op het veld van FCV Venlo

Zondag  27 oktober

Competitie

Aanvang

Scheidsrechter

Sparta’18  1

SV Melderslo 1

14.30

 

VV Achates 2

SV Melderslo 2

12.00

 

SV Melderslo 4

IVO 4

11.00

Jack Martens

SV Melderslo 5

Venray 8

10.30

Twan Christiaens


SV Melderslo afdeling  veteranen

Zaterdag 19 oktober
GFC’33 – SV Melderslo                                  aanvang 16.30 uur

Zaterdag 26 oktober
SV Melderslo – Bavos                                    aanvang 17.00 uur


SV Melderslo afdeling Wandelvoetbal

Zaterdag 19 oktober
Merefeldia – SV Melderslo                           aanvang 16.00 uur
Vertrek vanaf café ‘t Tunneke om 15.00 uur
Rijden Leo van Helden en Hay Kleuskens                                                          


SV Melderslo afdeling jeugdvoetbal

Zaterdag 19-10-2019

 

Aanvang

Scheidsrechter

 

Melderslo JO19-1

Olympia’18 JO19-1

14:30

Jeroen Gubbels

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanvang

Vertrek

Rijden ouders

SV Venray JO17-3

Melderslo JO17-1

15:00

13:15

 

Melderslo JO13-1

 

 

Toernooi Sporting ST

14:30

 

 

Zondag 20-10-2019

 

Aanvang

 

 

Melderslo JO10-1

 

Toernooi Sporting ST

14:00

 

 

Melderslo JO9-1

 

Toernooi Sporting ST

14:00

 

 

Melderslo JO8-1

 

Toornooi Sporting ST

14:00

 

 

Woensdag 23-10-2019

 

Aanvang

Scheidsrechter

Melderslo JO15-1

Churston Ferrers Gr School 1 U14

19:00

Gijs Coenders