Melderslo 1
Anouar Nasla
Bart Theeuwen
Bart Verheijen
Bram Keiren
Dick van de Lisdonk (K)
Gijs Coenders
Gijs van de Lisdonk
Jeffrey Jeuken
Jelle Seuren
Jeroen Gubbels
Joreno van de Ven
Martijn Kallen
Niels Cox
Stan van de Pas
Stijn Spreeuwenberg
Teun Peeters
Tom VerlindenTrainers:
Remco ten Hoopen
Mark van den Munckhof
Charlie van VelzenLeiders:
Ger Spreeuwenberg
Charlie van Velzen
Mark van den MunckhofGrensrechters:
Peter Peeters
Ed Seuren
Melderslo 2
Bas van Westerveld (K)
Bo Spreeuwenberg
Daan van de Pas
Dennis Gubbels
Dirk Wijnen
Doeke Spreeuwenberg
Jacco van Duijnhoven
Job Spreeuwenberg
Jordi Vullings
Luc Hendrix
Max van Helden
Patrick Seuren
Peter Spreeuwenberg
Roel Derikx
Stan Janssen
Sven HesenTrainers:
Twan Derikx
Jelle Claassens
Paul VullingsLeiders:
Hans Vogelzangs
Paul Vullings
Melderslo 3
Dirk Schoolmeesters
Gé Spreeuwenberg
Luuk Rutten
Jelle Claassens
Jeroen Kallen
Jeroen Surminski
Rob Driessen
Rob Willemse
Rik Spreeuwenberg
Roy Jeuken
Rory Barendsen (K)Trainer:
Ralf DriessenLeiders:
Ralf Driessen
Geert Driessen
Melderslo 4
Bart Vullings
Coen Holtermans
Frank Coenen
Gijs Hermans
Jari Wismans
Jelle Driessen
Joost van den Ham
Marthijn Bergsma
Niek Spreeuwenberg
Remco Verstraaten
Rick van Rens
Roel Heldens
Roel Hendrix
Roy Donders
Sjoerd Disveld
Stan Vogelzangs
Stef Heldens
Stijn Vullings
Sven van de Pas
Thom Schoeber (K)Leiders:
Thijs Nillessen
Jari Wismans
Melderslo 5
Arno Cleven
Bart Coenen
Bart Jakobs
Danny van Rens
Dirk van den Ham
Eusebiu Mormenche
Harry Reid
Jarno Alards
Joris Kleuskens
Lennart Spreeuwenberg
Luuk Meijboom
Mike Gubbels
Ron Heldens (K)
Siebe van de Lisdonk
Sjoerd Claassens
Sjors Coenders
Tom van Westerveld
Leiders:
Arno Cleven
Sjoerd Claassens
Eric Vogelzangs
Melderslo Dames
Wendy Tissen
Suu Schoemakers
Sam Walter
Mirthe Theeuwen
Mandy Verberkt
Lynn Driessen
Linda Tielen
Lieke Deckers
Kelly Kuijpers
Kayleigh Linders
Jill van Kuijck
Esmee Alards
Ellen Cuppen-Hendriks
Christel Hoeijmakers – v.d. Zanden
Britt CoxTrainers:
Koos Alards
Mike GubbelsLeiders:
Will Backus
Marcel van Kuijck
Nathalie van Kuijk
Loes Claassens
Ellen Cuppen-HendriksGrensrechter:
Will Backus
JO- 19-1
Boy Hoeijmakers Eryk Antczak Koen Driessen Lars Heldens Loek Willemse Rens de Swart Sieme Custers Stef Driessen Stijn Cox Sven van de Pasch Teun Peeters Trainingsdagen en – tijden: Nader te bepalen Ties Vullings Trainers: Vacature Tom Janssen Leiders: Vacature Voice Driessen Leiders/ Grensrechters: Stef Heldens/ Stijn Spreeuwenberg
JO17-1
Cas Wijnen Daan Knoops Daan Vogelzangs Donn Spreeuwenberg Jari Driessen Jurre van der Beele Noud Disveld Quint Severens Rick Hoeijmakers Sem Kleeven Siem Roelofs Sill Hoeijmakers Sjors Zeelen Trainingstijden: Maandag en woensdag van 19.00 – 20.30 Sven Metselaars Trainers: Karel Deckers en Pieter Hoeijmakers Teun Driessen Leiders/ Grensrechter: Karel Deckers,Eric Vogelzangs, William Cuijpers
J015-1
Daan van Ijzendoorn Gijs Peeters Job Driessen Jules Corbeij Julian Beelen Jur Vullings Lucas Driessen Maik Metselaars Marijn Joosten Max de Boer Mick Hermans Nik Wijnen Ravi Elbers Trainingstijden: Maandag en woensdag van 19.00 – 20.30 Tymek Coenen Trainers: They Hagens en vacature Yves Corbeij Leiders/ Grensrechters: Marcel Beelen en vacature
J013-1
Dean Koolen Finn Roelofs Gianinni Gianfranco Jens Kuijpers Jens Mol Jiro Elbers Liam van der Velde Maikel Heldens Mees Bouten Sem van Bommel Stijn Disveld Stijn van Rens Trainingstijden: dinsdag en donderdag, nader te bepalen Sven van de Pas Trainers: Vacature en selectiespelers Wout Driessen Leiders: Guus Mol en Rob Driessen
J012- 1
Adrian Scisinski Jordi Gubbels Lars Driessen Mieke Moonen Pim Peters Rens Brugmans Thijs Heetkamp Trainingstijden: dinsdag en donderdag 18.30 – 19.30 uur Tim Kuijpers Trainers: Marcel Moonen, Roel Driessen, Jan Kuijpers Wout Vullings Leiders Marcel Moonen, Roel Driessen, Jan Kuijpers
J010- 1
Bram van de Berg Cas Driessen Dries Brugmans Florian Joosten Moos de Boer Niek van Rens Trainingstijden: maandag met JO9 18.30 – 19.30, woensdag 18.30 – 19.30 Roel Heldens Trainers Maandag: Freek Brugmans, Patrick SeurenTrainers Woensdag: Sjoerd Heldens en vacature Vigo Mol Leiders Freek Brugmans, Sjoerd Heldens en vacature
J009-1
Jelte Sanders Jens Hermans Lars Vullings Luuk Seuren Nathan v/d Hombergh Noud Moonen Trainingstijden: maandag met JO9 18.30 – 19.30donderdag 18.30 – 19.30 Ruben v/d Munckhof Trainers Maandag: Freek Brugmans, Patrick SeurenTrainers Donderdag: Eric van de Hombergh en vacature Tuur Jansen Leiders Patrick Seuren en Eric van den Hombergh
J008-1
Cas Seuren Dylan van Mulekom Faas Bouten Fenn van Gerven Pim van Rens Rimke van de Laar Siem Cox Stef Brummans Trainingstijden: woensdag 18.15 – 19.15 Teun Spreeuwenberg Trainers: Frank van Gerven, Jeroen Bouten en Sander van Helden Alek van Helden Leiders: : Frank van Gerven, Jeroen Bouten en Sander van Helden
JO07-1
Gradus Jax van Mulekom Juul van Gerven Leyla Mason Wijnen Mats Christiaens Niels Vullings Pepijn Gilissen Roan Vermeer Saar Cox Sep Alaerds Trainingstijden: Woensdag 18.15 – 19.15 Siem Spreeuwenberg Trainers: Arjan Alaerds, Koen Christeans, Rik Spreeuwenberg, Wouter Cox Teun Peeters Leiders: Arjan Alaerds, Koen Christeans, Rik Spreeuwenberg, Wouter Cox
Veteranen
Leiders:
Grensrechter:
Wandelvoetbal
Ben Alaerds
Ben Alaerds
Henk Alards
Hay Collin
Ger Driessen
Wim van Hoof
Leo v Helden
Pierre van Helden
Theo Hagens
Hay Kleuskens
Peter van Lipzig
Peter Peters
Math Verdellen
Eric Vullings
Jac Wijnen
Jos Wijnen
Henk Draijer
Hans de Swart
Frans Alards
Jan Gubbels
Theo kerstenLeider:
Henk Alards