SV Melderslo 1 – Germania 1: 1-1

Melderslo laat 2 dure punten liggen tegen Germania.

Zondag 20 maart staat de wedstrijd tussen SV Melderslo 1 en Germania 1 op het programma. Met dezelfde 11 spelers als vorige week beginnen de mannen van Freek Thoone aan de wedstrijd. Dat dit geen makkelijke middag ging worden dat stond van te voren vast, de wedstrijd uit in Groesbeek werd met 3-3 gelijk gespeeld. Vanaf de eerste minuut zoekt Melderslo de aanval op, dit resulteerde in de 6e minuut tot de eerste grote kans, Luc van Kuijck schoot op aangeven van Teun Peeters voorlangs. Germania komt hier duidelijk voor 1 punt en komt niet veel van eigen helft af. Verder valt er niet veel meer te beleven tot de laatste minuut van de eerste helft, wederom schiet Luc van Kuijck op aangeven van Teun Peeters naast. Na de rust komt Melderslo goed weg, Bart Theeuwen is scherp en haalt de bal van de lijn. In minuut 71 komt Germania op een 0-1 voorsprong, een corner gaat in één keer er in. In de 78e minuut komt Germania goed weg, via een vrije trap van Luc van Kuijck komt de bal voor de voeten van Bart Theeuwen, de keeper van Germania heeft hier echter goed antwoord op. Enkele minuten later komt Germania weer goed weg, een kopbal van Bart Verheijen beland tegen het aluminium. In minuut 90 komt Melderslo op 1-1 door Bart Verheijen, scheidsrechter Cremers laat de grensrechter van Germania terecht staan. Na flink wat blessuretijd fluit de scheidsrechter af. Melderslo laat 2 dure punten liggen om de strijd bovenin. Door de late gelijkmaker blijft Melderslo wel ongeslagen. Aankomende donderdag staat om 20:00 de inhaalwedstrijd uit tegen Ysselsteyn op het programma, er zal dan uit een ander vaatje getapt moeten worden dan vandaag om de 3 punten mee naar Melderslo te nemen