Eric Driessen nieuwe JO19 hoofdtrainer

Het bestuur en TC is erin geslaagd een nieuwe hoofdtrainer voor JO19 te vinden. Vanaf komend seizoen zal Eric Driessen de nieuwe JO19 hoofdtrainer van SV Melderslo worden.

Eric is 53 jaar en woont in Melderslo. Zijn trainersloopbaan is hij eveneens begonnen bij SV Melderslo. Vervolgens hij zich daarin verder ontwikkeld bij Hegelsom, SV Venray, Wittenhorst en Sparta ‘18. Eric is in bezit van UEFA C en sinds seizoen 2021/2022 hoofdtrainer van AVV America, waar hij na dit seizoen stopt.

Na een aantal positief verlopen gesprekken met de TC en bestuur hebben we een overeenstemming bereikt. De ambities en wensen binnen de juniorenopleiding sluiten goed aan op Erics voorkeuren en ervaring.

Wij zijn ervan overtuigd dat Eric de geschikte trainer is die past bij onze club.

Bestuur SV Melderslo