Voetbalseizoen is gestart

De selectietrainingen zijn al in volle gang en ook de dames zijn alweer begonnen met trainen. In week 35 worden de officiële senioren teams bekendgemaakt. Vanaf week 34 starten de jeugdteams met trainen. De trainers stemmen de start van hun team zelf af met de ouders. De wandelvoetballers pakken de draad op woensdag 16 augustus weer op. Een week later, op donderdag 24 augustus, beginnen ook de lagere elftallen en de veteranen weer met trainen. De trainers stemmen de start van hun team zelf af met de ouders. De wandelvoetballers pakken de draad op woensdag 16 augustus weer op. Een week later, op donderdag 24 augustus, beginnen ook de lagere elftallen en de veteranen weer met trainen. 

De jeugdcompetitie start op 2 september. Een dag later, op 3 september, gaat het bekervoetbal voor de senioren van start. Op 24 september begint de reguliere competitie voor de seniorenteams. De exacte datums en tijden vind je in de Voetbal-app.