Samenwerking met Edwin Griesheimer en Lotte van den Munckhof gaat volgend jaar door!

Edwin Griesheimer en Lotte van den Munckhof zullen ook volgend jaar actief blijven als de trainer-coaches van respectievelijk SV Melderslo 1 en 2. Alle partijen zijn tevreden met de huidige samenwerking en zijn blij dat deze volgend jaar voortgezet zal worden.

Beide seniorenteams van SV Melderslo kenden wat verjongingen dit seizoen, maar boeken vooralsnog goede resultaten. Senioren 1 staat dit zaalseizoen voor het eerst in de Topklasse en heeft nog zicht op kruisfinales voor het landskampioenschap. Ook voor senioren 2, uitkomend in de Reserve Topklasse, liggen er nog volop kansen.

We hebben er alle vertrouwen in dat deze goede lijn met Edwin en Lotte aan het roer kan worden voortgezet en kijken dan ook uit naar het vervolg van de samenwerking.